Aranżacja wnętrz – kierunek na topie

Cze 15

Nie od dziś wiadomo, iż jedynie dobre wykształcenie może zagwarantować młodzieży w naszym kraju zdobycie dobrze płatnej i ciekawej pracy. Adwokaci, informatycy i lekarze to zawody, które przynosiły zazwyczaj najwięcej benefitów. Jak jednak możemy przeczytać na jednym z większych portali informacyjnych w naszym kraju trendy na rynku pracy znacząco się zmieniły, a obecnie największy popyt stworzył się przede wszystkim na takie zawody jak: specjalista IT oraz architekt.
Szczególnie ten drugi zawód, a więc architekt, ma w najbliższych latać cieszyć się bardzo dużym uznaniem wśród pracodawców. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż w Polsce powstaje coraz więcej profesjonalnych firm zajmujących się aranżacją i projektowaniem wnętrz nieruchomości, a niestety dobrze wykształconych pracowników w tym fachu jest naprawdę bardzo mało. Na jakie zarobki mogą, zatem liczyć architekci po ukończeniu lepszych uczelni wyższych w naszym kraju?
Architekt w Katowicach, zaraz po ukończeniu studiów może „dostać” nawet 5-7 tysięcy złotych miesięcznie, plus liczne bonusy za zrealizowane projekty. Jeszcze więcej może zarobić dobry architekt w Wrocławiu, który pracując dla specjalistycznej firmy może osiągnąć zarobki rzędu 10-20 tysięcy złotych miesięcznie.
Jak, więc nie trudno wywnioskować – w Polsce stworzyły się obecnie naprawdę ogromne możliwości dla wszystkich młodych ludzi zafascynowanych modą, architekturą oraz aranżacją i projektowaniem wnętrz.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 8.1/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów