Artyści a empetrójki

Sty 13

Rynek wydawnictw muzycznych na całym świecie – również w w naszym państwie – rozwija się bardzo dynamicznie. Z tego powodu właśnie najnowsza muzyka jest tym, na co naokoło występuje ogromne zapotrzebowanie, ponieważ ludzie ogólnie bardzo lubią delektować się muzyką – muzyki zróżnicowanej, dlatego też i wielu artystów.

Wytwórnie muzyczne prześcigają się w promowaniu coraz to nowych artystów, często niestety poziom ich wokalnych umiejętności zbyt wysoki nie jest. Ale chodzi przecież o to, by wypchnąć towar i zarobić forsę. Wielu wykonawców, chociaż wciąż nie jest to jakieś upowszechnione zjawisko, zdaje sobie sprawę z ogromnej rywalizacji w postaci Internetu, dlatego też na swoich stronach zamieszcza specjalnie z myślą o wielbicielach darmowe mp3.

Ludzie ci pojmują, że tak czy siak ich albumy i tak znajdą się w sieci, skąd każdziutki będzie mógł je sobie ściągnąć. Z tej przyczyny sami wychodzą na przód swoim entuzjastom i udostępniają im bezpłatnie piosenki mp3. Krąg takich muzyków nie jest zbytnio szerokie, z kolei inni twórcy nierzadko piętnują swych kumpli z profesji za takie posunięcia. W gruncie rzeczy są one chyba jednakże niezłych chwytem reklamowym, w każdym bądź razie pomysł na pewno ciężko zaliczyć do złych.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 7.8/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów