Bluzki i koszule – nowe i używane

Sty 04

Nie wszystkich zawsze stać na nowe ubrania. Nie oznacza to jednak, że nie można wyglądać modnie i elegancko mając niewielki zasób portfela. Nawet bluzka i koszula, które nie kosztowały dwustu czy trzystu złotych mogą robić wrażenie. Bardzo popularne są w dzisiejszych czasach sklepy typu second hand. Oznacza to, ze sprzedawana w nich odzież jest używana (czasami jednak zdarzają się różne rzeczy, które posiadają metki i nie były noszone).

Ubrania zazwyczaj wyceniane są na sztuki lub kilogramy. Koszula i bluzka na wagę mogą kosztować niespełna piętnaście, dwadzieścia złotych lub być wycenione pojedynczo. Większość towaru w tych sklepach jest powieszona na wieszakach, więc łatwiej się do nich dostać i dokładnie obejrzeć. Warto robić zakupy w takim sklepie, albowiem mimo iż ubrania w nich sprzedawane były już noszone to dla kupującego są nowe, albowiem widzi je na oczy po raz pierwszy.

Poza tym z dużą łatwością znajdziemy tam rzeczy, których nikt inny nie będzie miał. Dzięki nim nadamy naszemu strojowi własny niepowtarzalny strój. Ciemnoniebieska bluzka i koszula w malutkie kropeczki ładnie będą wyglądały zarówno ze spódniczką jak i spodniami. Poza tym wybrana koszula może mieć krótki rękaw i idealnie będzie się nadawała do noszenia zimą pod bluzkę lub latem osobno. Jeśli chodzi się do szkoły bluzka i koszula stanowią nieodzowne połączenie by wyglądać przyzwoicie, prosto a zarazem schludnie i ładnie.

Najlepiej jeśli koszula jest biała a bluzka na wierzchu czarna. Taki strój powoduje, że zyskuje się sympatię nauczycieli. To samo tyczy się uczestniczenia w różnych uroczystościach bluzka i koszula, np. bez ramiączek mogą stanowić idealne połączenie. Wówczas najlepiej, żeby bluzka miała guziki.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 7.7/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów