Przyjazna Czarnogóra i jej urokliwe wybrzeże

Mar 11

Wiele osób zastnanawia się nad tym gdzie w tym roku wybrać się na wakacje. Jeżeli interesują nas oferty first minute to już najwyższa pora na rozpoczecie poszukiwań. Jeżeli znudziły was wyjazdy do Egiptum, Turscji itp. to chcielibyśmy wam dzisiaj zaporponować odwiedzenie Czarnogóry… Dlaczego aurat ten kraj?

Otóż bez wątpienia Czarnogóra jest bardzo urolkiwa posiada piękne krajobrazy powiązane z ciekawym środowiskiem naturalnym, a dodatkowo połączenie skalistych plaż a także morza zapewnia nam tak samo cudowne wrażenia. Można do tego kraju pojechać w celu zwiedzania lub podziwiania środowiska naturalnego, jak również w celu wypoczynku – na tak zwane kąpiele słonecnze no i oczywiście w morzu itd. Poza tym nie jest tam drogo i ceny są przystepne dla Polaków. Także Czarnogóra na wczasy wydaje się być atrakcyjnym dla Polaków wyborem.

Warto też wspomnieć o interesującym zjawisku w Czarnogórze – otóż wybierając się tam w okresie czerwca możemy w górach pojeździć na snowbordzie, a potem podjechać do terenów morskich i trochę poopalać się na plaży. Niesamowite nieprawdaż? Oczywiście można tak zrobić jedynie przy założeniu, że wystąpią odpowiednie warunki pogodowe w danym dniu. Do Czarnogóry można podróżować w sumie przez cały rok. Jednak najlepsze warunki pogodowe i nie tylko panują w maju, czerwcu oraz wrześniu, a ruch turystyczny jest wtedy niewielki. W sumie latem pod kątem pogodowym Czarnogóra przypomina odrobinę Polskę, Jednakże jest o wiele bardziej gorąco i doznamy tam znacznie więcej słońca. Czarnogóra poza skalistym wybrzeżem oraz powalającymi widokami ma również sporo interesujących zakątków wartych odwidzenia, nie tylko myślę tu o zabytkach architektury, których także jest w tym rejonie ogrom, ale też o miejscach ciekawych pod względem atrakcyjności krajobrazowej i nie tylko. Polecamy Serdecznie…

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 7.6/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: +1
1 głosy