Enej na polskim rynku muzycznym

Paź 13

Wielu ludzi zna zespół enej z programu muzycznego na Polsacie, który możemy oglądać co niedzielę, ale prawda jest taka, że jego działalność rozpoczęła się znacznie wcześniej. Co więcej, enej swojego sukcesu wcale nie zawdzięcza Must Be The Music, a wręcz przeciwnie, występ w tym programie był tylko ukoronowaniem jego działalności. Jak grupa założona przez braci Sołoduchów oraz Łukasza Kojrysa radzi sobie w dzisiejszym show biznesie?

W roku dwa tysiące dziesiątym oraz dwa tysiące jedenastym, kiedy to sukcesy enej się na siebie nałożyły, mówiono, że grupa nie podoła popularności. Trudno się temu dziwić, bo nie każdemu udaje się zagrać na Przystanku Woodstock i wygrać jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Był to więc niebywały osiąg, który mógł powodować pewne wątpliwości.

Na szczęście, od roku dwa tysiące drugiego, czyli od powstania zespołu enej, jego członkowie oswajali się z tym, co może ich czekać w branży muzycznej. Dzięki takiemu uodpornieniu, dalej kontynuują swoje działania i pokazują, że stać ich na naprawdę wiele Dowodem na to są energiczne koncerty, dwa, świetnie przyjęte albumy, oraz nieustanny progres, który widać na każdym kroku. Połączenie rocka z różnymi innymi gatunkami wydaje się więc być tak zwanym strzałem w dziesiątkę, dlatego krytycy muzyczni przewidują, że ta olsztyńska grupa zaskoczy swoich fanów jeszcze niejednokrotnie. Póki co, pozostaje nam czekać na kolejne produkcje oraz koncerty, które są przezeń dawane, właściwie, w całym naszym kraju.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 7.9/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów