Gdzie szukać bonusów pokerowych?

Lip 27

W internecie znajdziemy ogromną ilość serwisów pokerowych. Do wszystkich, rzecz jasna, nie damy rady się zapisać, szukamy więc takich pokerroomów, które w największym stopniu odpowiadają naszym oczekiwaniom. Jednym z największych atutów serwisu będzie jego oferta bonusowa. Jest to rodzaj promocji, skierowany najczęściej do nowych użytkowników, ale bonusy pokerowe wypłacane są także stałym graczom.

Na czym polegają bonusy pokerowe? Jest to określona kwota, którą zostanie zasilone nasze konto. Bonus powitalny wymaga jednak najpierw założenia swojego konta gracza. Następnie najczęściej musimy swoje konto w konkretnym pokerroomie zasilić i dopiero wtedy operator zasila nasz wirtualny portfel oferowaną w bonusie sumą. Pieniędzy z bonusu nie da się oczywiście od razu wypłacić, wpierw musimy nimi obrócić wymaganą ilość razy. Gdy już tego dokonamy, możemy spieniężyć bonus.

bonus-na-gre

Nietrudno się domyślić, że warunki tego typu promocji różnią się między sobą. Pokerroomy stawiają swoim graczom określone warunki, np. konieczność wpłaty za pierwszym razem 50 dolarów. Korzystając z bonusów trzeba dokładnie zapoznać się z warunkami promocji, w przeciwnym razie możemy mieć spore kłopoty z wypłaceniem podarowanej kwoty. Duże pokerroomy mają z reguły bardzo szeroką ofertę bonusów. Różnią się one wysokością wypłaty, warunkami przystąpienia do promocji, sposobem obrotu pieniędzmi.

Listę najlepszych bonusów pokerowych znajdziemy oczywiście w sieci, wpisując przykładowo hasło: bonusy poker. Wyskoczą nam tym sposobem serwisy poświęcone grze w pokera, które stale układają aktualne rankingi najlepszych promocji w internecie, jak ten – http://pl.pokerbreak.net/promocjepokerowe. W każdej chwili możemy więc sprawdzić, w którym kasynie czeka na nas atrakcyjna promocja i jakie warunki musimy spełnić, by do owej promocji przystąpić. Przy każdym bonusie znajdziemy też opis pokerroomu oferującego daną promocję. Z niego dowiemy się najważniejszych informacji o operatorze, między innymi o rodzaju rozgrywek, wysokości stawek, poziomie umiejętności graczy, jakości oprogramowania. Na tej podstawie możemy podjąć decyzję, czy warto z danego bonusu skorzystać czy też lepiej będzie poszukać czegoś ciekawszego u konkurencji.

Ofertę bonusową można także sprawdzić na stronie interesującego nas pokerroomu. Służy do tego specjalna zakładka na stronie internetowej, wystarczy ją znaleźć i zapoznać się z treścią. Co ważne, każda akcja promocyjna musi być dokładnie opisana przez organizatora – jeśli serwis nie podaje regulaminu rozgrywek, lepiej od razu zrezygnować.
Uczestnictwo w promocji nie jest obowiązkowe, więc rejestrując się na jakimś serwisie mamy prawo odrzucić bonus powitalny. Ale zawsze warto przyjrzeć się ofercie, zwłaszcza jeśli zamierzamy grać często, bo właśnie dzięki często obstawianym zakładom zdobywamy potrzebne do spieniężenia bonusu punkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 0.0/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów