Koszulki z nadrukiem

Lip 21

Pośród rozmaitych towarów jakie znalazły się na krajowym rynku w latach 80-tych i 90-tych XX w. pojawiły się także i koszulki z nadrukiem. Nadruki na owych koszulkach uzewnętrzniały nieraz protest, bunt lub przeciwnie – poparcie dla jakiejś idei. Z czasem przybrały one rozmaite wymiary, rozmiary, różne tez się pojawiały nadruki na tych koszulkach.
Koszulki z nadrukiem umożliwiają przedstawienie swoich zainteresowań w trakcie spaceru, wycieczki, wspinaczki, na plaży, jazdy na rowerze, deskorolce, wrotkach itd. Koszulki z nadrukiem mogą nosić sportowcy i zwykli spacerowicze, mężczyźni i kobiety, dorośli, dzieci i seniorzy. Wybór koszulek jest tak duży że naprawdę każdy znajdzie tam dla siebie coś ciekawego i fajnego. Nadruk na koszulkach jest trwały. Nie podlega on spraniu, zabrudzeniu i spękaniu. Stanowi on wgrzany w koszulkę flex. Niektóre nadruki zawierają także elementy haftowane co stwarza wrażenie trójwymiarowego, wypukłego obrazu.
A co się pojawia na koszulkach z nadrukiem? Różne motywy, w zależności od tego kto co lubi. Może to być zatem np. jakiś szokujący napis, (odzwierciedlający nasz stosunek do systemu…), kontur ulubionego kontynentu (np. Afryki…), instrumenty muzyczne (perkusja, gitara itd..), aparaty fotograficzne. Koszulki z nadrukiem dla snowboardzistów zawierać będą np. obrazek snowboardzisty na desce w śniegu. Niektóre zaś zawierają ukryte przesłanie polityczne, np. napis „Ojciec Dyrektor”, inne zaś wyliczają jak to jest przed ślubem a jak po ślubie, a jeszcze inne nawołują do unikania nauki… Koszulki takie są używane również przez uczelni, szkoły wyższe celem autopromocji.

 
Sklepy internetowe prezentuje ciekawe przykłady koszulek które zadowolą chyba gusta najwybredniejszych klientów. Jeśli zaś klienci nie znajdą tutaj nic dla siebie to nie ma problemu: można przecież samemu sobie wybrać taki nadruk na koszulce który nam najbardziej będzie odpowiadał. Dzięki takiemu oryginalnemu zamówieniu uzyskać możemy oryginalny nadruk – przedstawiający np. ulubiony kwiat, krajobraz, idola sportowego lub muzycznego; można nawet umieścić w formie wydruku własne zdjęcie…

 

odwiedź koszulkowo.com

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 6.9/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów