MK-Bruk.pl – firma, której możesz zaufać!

Paź 16

Odpowiednio zaprojektowana i prawidłowo ułożona kostka brukowa sprawia, że cała nieruchomość wygląda niezwykle estetycznie. Różne powierzchnie, kolory i kształty pozwalają na nieograniczone możliwości w planowaniu przestrzeni. Stanowi ona użyteczne, trwałe oraz estetyczne rozwiązanie zagospodarowania każdej powierzchni przy danej nieruchomości. Świetnie sprawdzi się, jako nawierzchnia podjazdów do garażu, chodników, parkingów, tarasów i wielu innych. W wykonaniu unikatowej nawierzchni z kostki nie wystarczą wyłącznie oryginalne materiały (chociaż mają bardzo duże znaczenie). Kluczowe znaczenie ma także samo wykonanie, dlatego inwestycję należy zlecić profesjonalistom. Dużą popularnością w tym zakresie cieszy się krakowska firma MK-BRUK. Na stronie internetowej www.mk-bruk.pl zamieszczone są ważne informacje dotyczące robót brukarskich wykonywanych przez nią.

 

brukarstwo

 

Firma MK-BRUK powstała w 2002r., czyli piętnaście lat temu. W tym czasie podejmowała się przeróżnych zleceń związanych z brukarstwem. Nabyte doświadczenie zostało udokumentowane (zdjęcia w galerii na stronie internetowej, referencje wystawione przez klientów są do wglądu w siedzibie firmy). MK-BRUK zatrudnia brukarzy, którzy wykonują swoją pracę z najwyższą starannością, precyzją oraz dokładnością.

Brukarstwo dla MK-BRUK to prawdziwa pasja. Zgodnie z życzeniami klienta (może to być firma lub osoba fizyczna) wykona piękny i estetyczny podjazd, chodnik, ścieżki ogrodowe, tarasy, różnego rodzaju place, parkingi czy schody. Ekipa brukarska zajmuje się układaniem kostki brukowej, kostki granitowej oraz wielkoformatowych płyt tarasowych. Utwardzi grunt, a także odnowi stare nawierzchnie brukowe. Ponadto, MK-BRUK oferuje usługi ogólnobudowlane oraz wykonanie odwodnienia i studzienek.

MK-BRUK w realizacji zleceń posługuje się wyłącznie materiałami o najwyższej jakości. W związku z tym, kruszywo przywożą z Zalasia oraz Niedźwiedziej Góry (w miejscach tych jest kamieniołom). Kostka brukowa pochodzi od znanych i docenianych producentów: LIBET, BRUK-BET oraz POLBRUK.

Strona internetowa www.mk-bruk.pl zawiera najważniejsze informacje związane z robotami brukarskimi. Nie znajdziemy jedynie stałego cennika, ponieważ cena uzależniona jest od rodzaju inwestycji. Zaleca się kontakt z pracownikiem, w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Dopiero później dana inwestycja zostaje wyceniana. Należy podkreślić, że spotkanie i wycena są niezobowiązujące. Podany jest kontakt do firmy, której właścicielem jest Marcin Klebzak. Zainteresowani mogą skontaktować się telefonicznie (790 853 308), za pomocą faxu (12 378 33 30) oraz mailowo (marcinkiebzak@poczta.onet.pl).

Zobacz więcej: http://mk-bruk.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 0.0/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów