Podkreśl siebie!

Paź 18

Co jest dzisiaj w modzie? Przede wszystkim oryginalność! Oczywiście co sezon pojawiają się fasony i kolory, które dominują w stylizacjach, jednak generalnie chodzi o to, żeby dopasować je do siebie. Słowem – moda ma nam pomóc podkreślić siebie, a nie my mamy podkreślać modę!

Modowa metamorfoza, czyli zakupy ze stylistką

Niestety rzadko udaje nam się tak korzystać z mody, żeby wykorzystać ją do własnych celów – to jest bardzo trudne zadanie. Bowiem, aby dobrze w czymś wyglądać, musi to pasować zarówno do naszego wyglądu, sylwetki, jak i charakteru. Dodatkowo strój powinien być kompatybilny z pracą i stylem życia… Najczęściej któregoś z tych warunków nie udaje nam się wypełnić.

Co zatem warto zrobić? Otóż odpowiedzią na to pytanie jest osobista stylistka! Warto zauważyć, że zakupy ze stylistką to inwestycja w siebie i w swoją przyszłość. Jak to? Otóż nie jest żadną tajemnicą, że kiedy dobrze wyglądamy, a nasze piękno jest ładnie podkreślone, to od razu lepiej się czujemy, rośnie nasza samoocena i poczucie własnej wartości. Wówczas z kolei jesteśmy lepiej postrzegane czy postrzegani przez szefów, pracodawców i przyjaciół. Efekt? Natychmiastowy sukces!

Style&More – Twoja osobista stylistka

Dobrze jest zatem zainwestować w porządne zakupy ze stylistką. Jak jednak to wygląda? Otóż zostało wspomniane to już wcześniej, że strój musi zostać dobrany nie tylko do profilu kolorystycznego czy sylwetki, lecz także do charakteru i wielu aspektów codziennego życia oraz do osobistych preferencji. Warto zatem albo udać się wcześniej ze stylistką na kawę czy herbatę albo wypełnić formularz czy podesłać zdjęcie.

Jakich efektów możemy się spodziewać? Oczywiście nie tylko i wyłącznie jednorazowej zmiany stylizacji. Nasza osobista stylistka pokaże nam także, czego unikać, jakie fasony są najlepsze itp. Słowem – przygotuje nas do późniejszych samodzielnych zakupów.

Style&More – nie tylko zakupy!

Wato jednak wspomnieć, że Style&More to nie tylko zakupy – nasza oferta jest znacznie bogatsza. Trzyosobowy zespół – wizażystka i stylistka, fotograf oraz stylistka fryzur – pomogą w wielu modowych problemach. Oczywiście przede wszystkim pomogą oprócz stroju dobrać odpowiednią fryzurę i makijaż a na koniec metamorfozy wykonać sesję zdjęciową!

W ofercie znajdują się także mniej standardowe propozycje jak np. przeglądanie szafy! Czasem w naszych szafach gromadzi się już tyle rzeczy, że aż trudno samodzielnie zdecydować, które z nich nadają się do noszenia, a których lepiej się pozbyć. Wtedy warto zawołać na pomoc osobistą stylistkę!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 0.0/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów