Przedweselne perypetie i weselne wariacje

Wrz 15

Wyjść za mąż w dzisiejszych czasach nie jest tak łatwo, jakby się mogło wydawać. Bezlik obowiązków, decyzji, zniechęcają młodych do zamążpójścia. Kluczem do sukcesu jest dobre rozplanowanie wszystkiego, w punktach usystematyzowanie zadań. Ten artykuł będzie właśnie takim planem.

Organizacja Wesela

  1. Pierwsze, co powinniśmy zrobić, to wybrać się do księdza i dogadać się z terminem ślubu. Ta decyzja pozwala nam na obieranie kolejnych kroków, mam na myśli wybranie sali weselnej. Sale są rezerwowane na 3 lata w przód, więc trochę sobie poczekamy. Jednak przez ten czas nie bd się nudzić, jest tyle spraw do załatwienia, że na brak nudy nie będziemy narzekać.
  2. Poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej, rodem z naszych marzeń i snów, na to zadanie także musimy mieć dość sporo czasu. Z doborem garnituru dla naszego przyszłego małżonka, uporamy się na pewno dużo szybciej. Ze spraw ślubnych pozostaje jeszcze wystrój kościoła, wiązanki, suknie dla druhen itd.
  3. Zespół na nasze przyjęcie, możemy wybrać w Internecie, bądź z polecenia naszych znajomych, którzy ślub mają już za sobą. Ważne jest to, aby był doświadczony, muzykalny i miał podejście do gości.
  4. Nie możemy zapomnieć o obrączkach, bez których nie dojdzie do zawarcia sakramentu. Tu decyduje nasz osobisty gust, każdy indywidualnie podchodzi do tego tematu. Jedni wybierają złoto, inni srebro, ważne, aby się nam podobały.
  5. Jeśli rezygnujemy z kamerzysty, warto pomyśleć o fotografie, który wykona dla nas piękne zdjęcia, które będą naszą pamiątką tego dnia. Idealnego fachowca znajdziemy poprzez wyszukiwarkę Google, która bazuje na wiedzy z Internetu. Czynności, aby tego dokonać, są dziecinnie łatwe, wpiszemy słowa, w naszym przypadku to “fotograf ślubny” i czekamy na wyniki. Ukazują się one w błyskawicznym tempie, otrzymujemy wszelkie potrzebne informacje. Wystarczy tylko się z tym zapoznać i dokonać wyboru. Powinna być to osoba kompetentna. doświadczona, kreatywna, a także posiadająca artystyczną duszę.

Mam nadzieję, że porady tego typu pomogą Ci w organizacji dobrego wesela i ślubu. Oby zdjęcia, które zostaną utrwalone przez twojego fotografa były niesamowitą pamiątką na długie lata. Wielu znajomych, których znamy wybierało na swoje wesele fotografa zamiast kamerzysty. Film nie zawsze każdy ma czas oglądać, wiele młodych się krępuje jeżeli ktoś za nimi cały czas lata i nagrywa wszystko co robią. Jeżeli artykuł Ci się podoba to skomentuj go pod spodem.

Źródło artykułu: http://www.nasdwoje.com.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 10.0/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: +1
1 głosy