Ramy i ramki, profesjonalna oprawa

Paź 18

Od 1994 roku, Firma Nielsen Polska sp. z o.o., działa na polskim rynku, oferując klientom wysokiej jakości wyroby ramiarskie, takie jak ramy do obrazów i oprawy zdjęć i grafik, ramki drewniane i inne. Firma gwarantuje klientom produkty wzorowej jakości, powstałe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz kreowanej z wielką uwagą wartości wizualnej. Wyroby Nielsen Bainbridge Group Home™ to połączenie jakości i stylu, które zapewniają zadowolenie klientów oraz wpasowują się w gusta odbiorców oprawianych dzieł.

Na całym świecie Firma Nielsen może pochwalić się świetną opinią, wynikającą z osiąganych sukcesów. Firma ma wśród partnerów współpracy specjalistów z różnych branż o profilu artystycznym, związanych ze sztuką oraz z dbaniem o dziedzictwo kulturowe.

Wyroby oferowane przez firmę Nielsen to po pierwsze jakość, a po drugie inspiracja. Produkty przypadają do gustu i motywują do pracy fotografików, specjalistów zajmujących się profesjonalną oprawą prac oraz służą wzorem konserwatorom dzieł sztuki. Partnerzy firmy na całym świecie to liczne instytucje, takie jak Bibliotheque Nationale w Paryżu, British National Library w Londynie, Art Institute w Chicago, Columbia University w Nowym Jorku, Hebrew University w Jerozolimie.

Firma Nielsen Polska powstała z celem zaoferowania klientom najwyższych jakością wyrobów ramiarskich. Wyroby, takie jak ramy i ramki, ramki drewniane, ramy do obrazów, to propozycja oryginalnych, praktycznych i stylowych rozwiązań. Inspiracja dla firmy i jej działalności oraz tworzenia produktów to estetyka i piękno – to, które warto dostrzegać, jak i to, które przydaje się wydobywać.

Firma ma na uwadze również udoskonalanie estetyki przestrzeni miejskiej. Oznacza to skupienie na otaczającej nas rzeczywistości materialnej, nad którą często w ogóle się nie zastanawiamy, ponieważ nawet jej nie dostrzegamy. Tymczasem miejsca codziennie odwiedzane, takie jak biura, salony sprzedaży, hotele, restauracje, centra handlowe, galerie sztuki czy muzea, tylko czekają na tchnięcie w nie dodatkowej energii, udoskonalenia paru elementów, które mogą sprawić, że w jednej chwili staną się atrakcyjniejsze dla odbiorców.

Połączenie w jednym sztuki i biznesu to pole działania firmy, idealne do zastosowania innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez Nielsen Bainbridge Group Home™. Firma na bieżąco monitoruje sytuację na rynku, obserwując uważnie dynamicznie zmieniające się trendy związane ze sztuką i oprawą dzieł. Wszystko po, by tworzyć dla klientów najnowocześniejsze produkty.

Zobacz też: Ramki drewniane | http://www.nielsenpolska.pl/ramki-drewniane/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Oceny: 0.0/10 (glosow oddano)
VN:F [1.9.22_1171]
Wynik: 0
0 głosów